Дистанційне засідання ММК

Засідання ММК з дошкільної освіти








21 травня 2021 року проведено засідання міжшкільної методичної комісії з дошкільної освіти.

У засіданні  прийняли участь: Клименко Т.М., Зизкун Т.А., Тімофєєва Д.С., Болтнєва Ю. В. Загута І. Ф., Ревенко Н. А.

Під час засідання ММК,  педагогічні працівники обговорювали,  як впродовж навчального року створювали  ситуації, які б сприяли сплеску дитячої фантазії, атмосферу творчого натхнення, зацікавлення дітей на створення своєї казки.

Вихователі прийшли до висновку, що мовлення дитини пов’язане з її пізнавальним розвитком, її залученням до основ морально-етнічного та художної культури .   










Засідання ММК з дошкільної освіти


16 квітня 2021 року проведено засідання міжшкільної методичної комісії з дошкільної освіти.

У засіданні  прийняли участь: Клименко Т.М., Зизкун Т.А., Тімофєєва Д.С., Сіряченко С.І.

Під час засідання ММК,  педагогічні працівники, підвели підсумки, переглянутого логопедичного заняття, з під групою (ЗПР), «Пісочна країна» (моделювання дітьми на піску за сюжетом казки), яке провела логопед-дефектолог Ревенко Н. А.

Прослухали консультацію на тему: «Психоемоційний стан, вихователів дитячих дошкільних закладів», яку провела Сіряченко С. І.

Вихователь-методист КЗДО «Казка», Зизкун Т. А. поглибила знання педагогічних працівників на тему: нетрадиційне малювання, з дітьми дошкільного віку.

Вихователі прийшли до висновку, що дошкільний вік є фундаментом розвитку базових компетентностей і навичок дитини дошкільного віку. 

Побудова педагогом такої організації освітньо-виховного процесу, за якою розвивати задатки та здібності, максимально активізується реалізація творчих задумів, та мрій.

 

 










Засідання ММК з дошкільної освіти

 4 грудня  відбулося засідання ММК з дошкільної освіти в онлайн режимі на платформі ZOOМ

У засіданні  прийняли участь Клименко Т. М. , Немченко Т. В. , Зизкун Т. А. , Москаленко А.В. ,  Пляшкова Т.В. .

 Учасники ММК підвели підсумки роботи над проєктом "Літературна скринька"

Під час виконання проєкту вихователі поглибили  знання з методики навчання  художньо-мовленнєвої діяльності дітей дошкільного віку; ознайомились  з інноваціями у сфері художньо-мовленнєвої діяльності;  удосконалили  професійні уміння щодо використання ефективних підходів для розвитку мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку; вдосконалили  педагогічну майстерність.










Засідання ММК з дошкільної освіти(26.08.2020)

26 серпня відбулося перше засідання ММК з дошкільної освіти в онлайн режимі на платформі ZOOM.

У засідання взяли участь:Клименко Т.М.,Немченко Т.В.,Москаленко А.В.,Загута І.Ф.,Болтнєва Ю.В.,Вельченко І.А.,Пляшкова Т.В.,Каспирова М.В.,Сіряченко С.І.

Голова ММК Клименко Т.М., повідомила про нову тему ММК з дошкільної освіти: «Методика розвитку  творчого мовленневого самовираження дошкільників в художній самодіяльності»  затвердили  новий план роботи на 2020/2021 навчальний рік.

Обговорили виховання дітей дошкільного віку в дистанційному режимі,  удосконалення педагогічної майстерності, вивчення методичних рекомендацій, щодо впливу художньої літератури на розвиток мовлення підростаючого покоління.



Засідання ММК з дошкільної освіти


7 травня відбулося розширене засідання ММК з дошкільної освіти в онлайн режимі на платформі Zoom. У засіданні взяли участь: керівник методичного об'єднання Пляшкова Т.В. , методист КЗДО ''Мрія'' Немченко Т. В. , вихователі та члени комісії ММК: Клименко Т. М. , Каспірова М. В. , Загута І. Ф. , Москаленко А. В. , Ревенко Н. О.

Клименко Т.М. голова ММК підвела підсумки  роботи  2019/2020 н. р.  ,а  учасники засідання поділилися найвизначнішими досягненнями за рік.

Методичною радою було прийнято рішення узагальнити  дистанційну роботу під час карантину з метою  подальшого  використання у роботі, враховуючи виклики сьогодення.

А також оновлення і поглиблення знань педагогічних працівників з різних методик активно впливає на використання інноваційних форм і засобів інтелектуального розвитку дітей в дошкільних закладах і систематичне підвищення   професійного  рівня  вихователів і їх ІКТ-компетентності.  

          


 

 

                                                                         

Немає коментарів:

Дописати коментар